Stránky kutnohorských lig a ligy mistrů v malé kopané!

Vítejte na stránkách kutnohorských lig a ligy mistrů v malé kopané!!!

Stargate

Stargate Worlds

Novinky

Dne 27.6.08 se hráli dva zápasy

Ano, v tento den se odehráli dva zápasy, v nichž v prvním se oba teamy radovali alespoň z remízy, ale v druhém zvítězil team AC kutnohorští zubři...
První zápas byl zajímavý...nejprve se do vedení dostal team AC kutnohorští zubři na 2:0, ale do poločasu se ještě podařilo O.M. dát alespoň jeden gól...V druhém poločase to bylo kolísavé...nejdříve FC šavlozubí tygři dorovnali a poté záhy dostali dva rychlé góly...poté se tygři vzchopili a dorovnali a dokonce se dostali do vedení na 5:4, pak ale dostali vyrovnávací gól...nakonec vstřelil M.B. gól na 6:5, vypadalo to, že už FC š.t. vyhrají, ale soupeř ranou k tyčce dorovnal...ještě v posledních sekundách se dostal do obrovské šance O.M. ale rána mu nesedla a tak zápas skončil výsledkem 6:6...

Ve druhém zápase bylo jasně vidět únavy tygrů z minulého zápasu...tento zápas se mi ani nechce psát, protože skončil rekordně 9:1...tygři po tomto zápase učinilo krok k horšímu..............:(