Stránky kutnohorských lig a ligy mistrů v malé kopané!

Vítejte na stránkách kutnohorských lig a ligy mistrů v malé kopané!!!

Stargate

Stargate Worlds

Novinky

Výhra zubrů pomohla k náskoku 3 bodů

Ano, poslední červen roku 2008 patřil opět našemu ligovému zápasu, mezi AC kutnohorštími zubry s FC šavlozubími tygry...
Zápas byl už od začátku napínavý...nejdříve se trefil Pavel Brůža, poté na druhé straně Martin Brůža a pak opět Pavel Brůža...Už to vypadalo, že v poločase budou mít zubři navrch, ale ještě se podařila zakončit akce Ondřeji Moravcovi, čili v poločase 2:2

Ve druhém poločase to bylo ze strany na stranu...nejdříve se do vedení dostali tygři, poté zubři srovnali,ale pak vstřelili tygři dva rychlé góly na 5:3...zápas však nebyl u konce..Jakub Moravec vystřídal v bráně Kevina Kesnera a druhý jmenovaný vstřelil dva dorovnávací góly...bylo rázem vyrovnáno, a šavlozubí tygři vytvořili proti ofenzívu...avšak náhle se uvolnil Štěpán Heroutek a zubři se dostali do vedení...Pak přišel další gól na 7:5...poté ještě ke konci dali tygři gól, ale vyrovnat nestačili...k obrovské šanci se 8 sekund před koncem dostal Martin Brůža, ale nestačil zakončit přesně...Jakub Moravec chytal dobře a tak se mu skoro nepodařilo dát gól...